Ягдтерьер. Всеукраинский Клуб Немецкого Ягдтерьера. Форум.

Ягдтерьер. Охота с ягдтерьером. Притравка ягдтерьера. Jagdterrier.
Текущее время: 17 фев 2018, 21:56

Часовой пояс: UTC + 2 часа

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 218 ]  На страницу Пред.  1 ... 18, 19, 20, 21, 22
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: HUNTER-JAGD
СообщениеДобавлено: 03 янв 2017, 12:36 
Гуру

Спасибо Иванович!

Профиль Отправить личное сообщение  

СообщениеДобавлено: 03 янв 2017, 13:54 
Гуру

HUNTER-JAGD писал(а):
Шановнв форумчани, вітаю Вас з Новим Роком, бажаю вам міцного здоровья, достатку вашим родинам, миру,та вдалих полювань! Зі святом Вас! Минув ще один сезон облавного полювання, в сезоні розплідник і особисто мене настигла велика не очікувана втрата, загинула під час полювання моя улюблена собака АССі, її буду памьятати завжди. Але життя триває і потрібно йти вперед! По переду залишився місяць колективного полювання та нових емоцій при полюванні на звіра. Як на мене, колективне полювання більш цікавіше чім облавне, тут і вміння вистежити звіра, потрібна фізична підготовка мисливця, вміння підкрастись до звіра, більш в рівних умовах і звір і мисливець, виключення зброя у мисливця! Для колективного полювання потрібні собаки які не віддають голосу по сліду, а вистежують звіра і починають поацювати - давати голос тільки по видимом звіру, для такого полювання більше підходять собаки породи лайка, добре, що маю друзів з такими собаками, які мають змогу приїхати в нашу область на полювання, та подарувати нам емоції при роботі їхніх собак! Це Сергій Турчанинов та Мороз Олександр Петрович! Всим вдалого полювання та перемог!

З полем! Тільки не колективне, а індивідуальне ;)

СообщениеДобавлено: 03 янв 2017, 14:15 
Гуру

Колективне, колективне!

СообщениеДобавлено: 04 янв 2017, 10:51 
Лисобой

D.A.F. писал(а):
HUNTER-JAGD писал(а):
Шановнв форумчани, вітаю Вас з Новим Роком, бажаю вам міцного здоровья, достатку вашим родинам, миру,та вдалих полювань! Зі святом Вас! Минув ще один сезон облавного полювання, в сезоні розплідник і особисто мене настигла велика не очікувана втрата, загинула під час полювання моя улюблена собака АССі, її буду памьятати завжди. Але життя триває і потрібно йти вперед! По переду залишився місяць колективного полювання та нових емоцій при полюванні на звіра. Як на мене, колективне полювання більш цікавіше чім облавне, тут і вміння вистежити звіра, потрібна фізична підготовка мисливця, вміння підкрастись до звіра, більш в рівних умовах і звір і мисливець, виключення зброя у мисливця! Для колективного полювання потрібні собаки які не віддають голосу по сліду, а вистежують звіра і починають поацювати - давати голос тільки по видимом звіру, для такого полювання більше підходять собаки породи лайка, добре, що маю друзів з такими собаками, які мають змогу приїхати в нашу область на полювання, та подарувати нам емоції при роботі їхніх собак! Це Сергій Турчанинов та Мороз Олександр Петрович! Всим вдалого полювання та перемог!

З полем! Тільки не колективне, а індивідуальне ;)

Якщо полювання з лайкою, колективом, думаю і знаю що при її (їх) роботі по кабану, не має різниці чи в лісі, камиші чи кукурудзі - стріляти з-під ходу буде ближчий загонщик або власник собаки, інші - номера статисти, які можливо будуть стріляти в кращому випадку по інших свинях. Тобто з лайкою більш індивідуальне полювання. Не знаю як в яких колективах, в нас при роботі лайки, право підхода у власника в першу чергу, потім ближчого до роботи, інші, колектив, з номера ні шагу. За сезон, окремі мисливці в такому колективі, ні разу не стріляють, їх завдання добич нести і шкуру знімати, може й тому полювання з лайкою вважаеться колективним. Такщо Толя прав, всеж таки індивідуальне.

СообщениеДобавлено: 04 янв 2017, 10:56 
Гуру

Правило везде одинаковое, стреляет только владелец собаки!

СообщениеДобавлено: 04 янв 2017, 11:16 
Лисобой

Да, но когда работает собака с голосом, гонет зверя, все слишат работу, уже никто не подходит, колектив работает, тихо стоят, но если нужно и возможное перемещение и шанси стрелять у большего количества охотников.

СообщениеДобавлено: 06 янв 2017, 22:51 
Новичок

HUNTER-JAGD писал(а):
Сегодня на охоте погибла моя самая любимая собака, собака которую я искал очень долго. Не одел защитный жилет из-за мокрого снега, хотя АССИ некогда в жилете и не нуждалась, под удар в жизни не попадала, но кабан быстрее и резвее любой собаки. Мне реально жалко её, это была работница, с болью пишу и думаю о ней....

Соболезнования, видел ее работы и Ваше отношение к ней, золотая была собака и был удивительный контакт с хозяином... Не вините себя... Она жила охотой и ей вместе с Вами повезло прожить столько замечательных дней и охот. Хорошей ей дороги по радуге! И насколько я помню она ставила после себя не только неизгладимый след в Вашей душе, но и замечательных щенков, в них течет ее кровь, она не потеряна!

Роман.

СообщениеДобавлено: 07 янв 2017, 00:42 
Гуру

Рома спасибо за добрые слова

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 218 ]  На страницу Пред.  1 ... 18, 19, 20, 21, 22

Часовой пояс: UTC + 2 часа