Ягдтерьер. Всеукраинский Клуб Немецкого Ягдтерьера. Форум.

Ягдтерьер. Охота с ягдтерьером. Притравка ягдтерьера. Jagdterrier.
Текущее время: 31 май 2020, 16:06


Часовой пояс: UTC + 2 часа
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 2 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: ПОЛОЖЕННЯ про виставки в КСУ
СообщениеДобавлено: 06 июн 2018, 17:22 
Не в сети
Президент Клуба
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 04 май 2012, 09:38
Сообщения: 5900
Откуда: Кировоград +380675203374 Киевстар +380994456131 МТС
ЗАТВЕРДЖЕНО

Президією
Всеукраїнської громадської організації
«Кінологічна Спілка України»
« 16 » лютого 2018 року
Президент ВГО КСУ

_____________Г.Г. Оніщенко


ПОЛОЖЕННЯ
про національні виставки рангу САС
у системі Всеукраїнської громадської організації
«Кінологічна Спілка України»
м. Київ, 2018 р.

Положення набуває чинності 1 липня 2018 року.


Преамбула
Виставки проводяться на підставі п.1.4. і п.3.1. (абз.8) Статуту Всеукраїнської громадської організації «Кінологічна Спілка України».
Виставки собак є публічними зоотехнічними заходами, які стимулюють племінну роботу та розведення чистопорідних собак, чиє функціональне здоров'я і фізичні особливості повинні відповідати стандарту певної породи, і які можуть виконувати роботу або різні функції відповідно до специфічних особливостей певної породи.
Метою виставок є оцінка якості поголів’я чистопорідних собак у їх відповідності до стандартів порід, популяризація чистопорідного собаківництва та діяльності Всеукраїнської громадської організації «Кінологічна Спілка України» (далі за текстом «КСУ»).
Це положення визначає порядок проведення національнихвиставок рангу САС.

1. Загальні положення
1.1. НАЙВИЩИМ ПРІОРИТЕТОМ на усіх виставках є благополуччя і здоров’я собак, а також безпека людей, що їх оточують.
1.2. Забороняється створювати для собаки ситуацію, що може виявитися небезпечною для його здоров’я і благополуччя, наприклад, залишати його в машині у надто жарку або холодну погоду і /або жорстоко з нею поводитись.
Порушення цього правила призведе до вилучення з поточної та майбутніх виставок собак.
1.3. Експоненти на виставках повинні забезпечити утримання собак в умовах, що гарантують безпеку оточуючих, а саме: собак, які згідно з класифікацією порід за розміром належать до розряду великих і середніх, на території виставки (за винятком перебування в рингу) повинні перебувати на короткому повідку, в наморднику або в замкненому боксі.
1.4. За жорстоке ставлення до собак, неетичну поведінку, бійки собак, укуси, за заявою судді, членів рингової бригади (бригади у рингу) або членів Оргкомітету Виставкова комісія КСУ може дискваліфікувати власника і собаку терміном від 1 до 3 років з усіх виставок КСУ і МКФ з анулюванням оцінок і титулів, отриманих на цій виставці (матеріальна компенсація стягується з власника собаки, який допустив агресію по відношенню до експерта і спричинив псування особистого майна експерта).
1.5. «Подвійний хендлінг» (тобто привертання уваги собаки з-поза меж рингу) суворо заборонений.
1.6. На виставках у системі КСУ протести на суддівство не приймаються, рішення судді є остаточним і оскарженню не підлягає.

2. Допуск собак
2.1. До участі у національнихвиставках собак в системі КСУ допускаються собаки усіх порід, визнаних КСУ.
2.2. Собаки, внесені до каталогу виставки, мають бути зареєстровані в Племінній Книзі чи Додатку до Племінної Книги країни – члена МКФ, чи країни – контракт-партнера МКФ (АКС – Американський Кеннел Клуб, США; КС – Англійський Кеннел Клуб, Великобританія; СКС – Канадський Кеннел Клуб; Канада).
2.3. Собаки із купіруваними вухами/хвостами до участі у виставках усіх рангів у системі КСУ допускаються. Оцінка собак з купіруваними або некупіруваними вухами і хвостами повинна проводитися без будь-якої дискримінації і виключно відповідно до діючого стандарту породи.
2.4. Суки і пси виступають окремо.
2.5. Хворі (тимчасово або із заразною хворобою) собаки і суки, що годують, або суки з цуценятами до участі у виставці не допускаються.
2.6. Сліпі або глухі собаки не можуть брати участь у виставках собак. Якщо це правило порушується і суддя виявить, що собака глухий або сліпий, він повинен видалити такого собаку з рингу.
2.7. Забороняється обробляти шерсть, шкіру або ніс собаки засобами, що змінюють їх структуру, колір або форму. Дозволяється тільки тримінг, кліпінг, чистка щіткою і розчісування.
2.8. Собаки, не внесені в каталог, оцінці не підлягають.
2.9. Оргкомітет виставки залишає за собою право відмовити у реєстрації будь-якому учаснику.

3. Реєстрація на виставки
3.1. Виставки проводяться ВИКЛЮЧНО за попередньою реєстрацією учасників.
3.2. Подвійна реєстрація, так само як і реєстрація після закінчення терміну подачі заявок, заборонені.
3.3. Учасники, не внесені до каталогу, для участі у виставці не допускаються, якщо тільки це не сталося з вини організаторів (проблеми при друку каталогу тощо) і за умови, що заявочні листи були повністю заповнені і подані організаторам не пізніше дати закінчення терміну реєстрації і що внесок за виставку був належним чином оплачений.
3.4. Для реєстрації собаки на національнувиставку до Оргкомітету виставки дозакінчення терміну реєстрації необхідно надати:
- Чітку копію родоводу собаки. Реєстрація у Клас Бебі, Клас Цуценят та Клас Юніорів дозволяється також за метрикою цуценяти. У цьому випадку надається чітка копія метрики цуценяти, але для підтвердження титулу JCAC обов’язково необхідно надати копію родоводу собаки.
- Повністю заповнений та підписаний власником собаки заявочний лист із зазначеним виставковим класом, породою, кличкою собаки, абревіатурою та номером родоводу, датою народження, окрасом, типом шерсті, статтю, кличками та номерами родоводів батька та матері, ім’ям та прізвищем заводчика, ім’ям, прізвищем, повною поштовою адресою, номером телефону та адресою електронної пошти власника.
- Квитанцію про сплату повної суми реєстраційного внеску за участь у виставці.
- Для реєстрації в Клас Чемпіонів необхідно надати чітку копію сертифікату, що підтверджує титул «Національного Чемпіона країни – члена чи контрактного партнера МКФ» або титул «Інтерчемпіона МКФ». У випадку його відсутності собака буде автоматично зареєстрований у Відкритий Клас. Титул «Юний Чемпіон», так само як і інші титули, не дають права реєстрації собаки в Клас Чемпіонів.
- Для реєстрації в Робочий Клас необхідно також надати чітку копію міжнародного робочого сертифікату або робочого сертифікату, визнаного КСУ, виданого КСУ або організацією, визнаною МКФ, або свідоцтво про проходження собакою спеціальної підготовки (МВС, ПС, МНС, ДСО, МПКГБ, ВООХОР...). У випадку його відсутності собака буде автоматично зареєстрований у Відкритий Клас.
- Собаки мисливських порід на національнівиставки рангу CAC допускаються в Робочий Клас тільки за умови наявності підтвердження проходження профільних випробувань із додаванням міжнародного робочого сертифікату або польового диплому (у тому числі виданого контракт-партнерами КСУ).
Список профільних випробувань для собак мисливських порід
для реєстрації в Робочий Клас
на національних виставках рангу CAC

3 група
Фокстер’єр гл/ш та ж/ш
Ягдтер’єр
Джек РаселТер’єр
Вельш Тер’єр
Бордер Тер’єр Випробування в норі на норного звіра
4 група
Усі такси Випробування в норі на норного звіра.
Кроликові такси – на кролика
5 група
Лайки мисливські:
Західносибірська, Східносибірська, Російсько-європейська, Карело-фінська, Норвезька ведмежа лайка Будь-які випробування на копитних, борову дичину, фазана
6 група
Усі робочі породи 6 групи (крім Далматинів і Родезійських Риджбеків) Випробування по кров’яному сліду, на копитних, зайця, лисицю
7 група
Усі породи цієї групи Усі види випробувань лягавих з обов’язковою «стійкою»
8 група
Усі ретривери Будь-які випробування з подачі битого птаха з суходолу чи води
Усі спанієлі, крім Американського КокерСпанієля Будь-які випробування з розшуку та подачі битого птаха
10 група
Усі хорти та гончаки, крім Ірландського Вовкодава та Дірхунда. За сертифікатом CACIL, випробування національного рівня з бігу та курсингу.

3.5. Оплата та подача реєстрації виконуються в один і той же тарифний період. Якщо власник собаки надав неповний пакет документів, він/вона повинен зробити доплату по тарифу, що діє на момент подачі останніх необхідних документів.
3.6. Власник собаки відповідає за достовірність інформації, наданої під час реєстрації на виставку.
3.7. За надання неправдивих відомостей при реєстрації собаки на виставку його власник і собака, що належать йому, можуть бути дискваліфіковані та усунуті від участі у всіх племінних заходах, що проводяться КСУ строком до 3-х років.
3.8. Під час реєстрації на виставку власник собаки своїм підписом на заявочному листі зобов’язується повністю дотримуватися усіх нормативних актів КСУ.
3.9. Після закінчення реєстрації заявки не приймаються.
3.10. Власники, які зареєстрували своїх собак на виставку і не сплатили виставковий внесок, максимум, у місячний термін після проведення виставки, зобов'язані сплатити його (незалежно від того, чи брав собака участь у виставці). В іншому випадку, за клопотанням Оргкомітету виставки власники і їх собаки можуть бути дискваліфіковані на строк до 3-х років від усіх заходів КСУ і МКФ. Подібні заяви від Оргкомітету виставки приймаються за умови наявності підписаного власником заявочного листа на участь у цій виставці або гарантійного листа.
3.11. У випадку форс-мажору організатор лишає за собою право повернути частину сплаченого реєстраційного внеску.

4. Класи
4.1. Вік собаки визначається датою проведення виставки. Якщо день народження собак припадає на день виставки, експонент може обрати клас (до закінчення реєстрації), в який реєструватиме свого собаку. Якщо в одному і тому ж самому місці проводиться декілька виставок кілька днів поспіль, експонент має реєструвати свого собаку у відповідний клас (до закінчення реєстрації).
4.2. На національних виставках рангу CAC визнаються такі класи:
- Бебі – з 3 до 6 місяців. САС і ВОВ не присуджуються. Кращі цуценята в породах беруть участь у конкурсі ВIS Бебі на звання «Кращий бебі виставки» (необов'язковий клас).
- Цуценята – з 6 до 9 місяців. САС і ВОВ не присуджуються. Кращі цуценята в породах беруть участь уконкурсі ВIS цуценят на звання «Краще Цуценя виставки".
- Юніори – з 9 до 18 місяців. Титул JСАС може присуджуватися кращим псові і суці, що отримали оцінку «ВІДМІННО-1». Кращі Юніори в породах (пес і сука) беруть участь в порівнянні на ВОВ.
- Проміжний (Інтермедіа) – з 15 місяців до 24 місяців.
- Відкритий – з 15 місяців.
- Робочий – з 15 місяців. Беруть участь собаки, які мають міжнародний робочий сертифікат або робочий сертифікат, визнаний КСУ, виданий КСУ або організацією, визнаною МКФ, або свідоцтво про проходження собакою спеціальної підготовки (МВС, ПС, МНС, ДСО, МПКГБ, ВООХОР...). У випадку його відсутності собака буде автоматично зареєстрований у Відкритий Клас.
- Чемпіонів – з 15 місяців. Беруть участь собаки, що мають титул «Національного Чемпіона країни – члена чи контрактного партнера МКФ» або титул «Інтерчемпіона МКФ». У випадку його відсутності собака буде автоматично зареєстрований у Відкритий Клас.
- Ветеранів – з 8 років. Кращі ветерани породи (пес і сука) беруть участь у порівнянні на ВОВ.
4.3. Після завершення терміну реєстрації категорично забороняється переведення собак із класу в клас, якщо тільки при друку каталогу не була допущена помилка.

5. Оцінювання і розстановка
5.1. Оцінки, виставлені суддями, повинні відповідати наступним визначенням.
ВІДМІННО може присвоюватися лише собаці, що дуже близько відповідає ідеальному стандарту породи, перебуває у відмінному стані, з гармонійним, врівноваженим темпераментом, високого класу і з відмінною поставою. Прекрасні характеристики породи дозволяють не зважати на дрібні недоліки, проте він повинен мати типові риси, властиві його статі.
ДУЖЕ ДОБРЕ може присвоюватися тільки собаці, для якого характерні типові ознаки породи, добре збалансовані пропорції і відповідний стан. Допускаються деякі дрібні недоліки. Ця оцінка може присвоюватися тільки собаці, який показав клас.
ДОБРЕ може присвоюватися собаці, який має основні ознаки породи. Показники переваги собаки повинні переважувати його недоліки настільки, що цього собаку можна вважати хорошим представником породи.
ЗАДОВІЛЬНО потрібно присвоювати собаці, що адекватно відповідає породі, але не має загальноприйнятних рис, або фізичний стан якого залишає бажати кращого.
ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ має присвоюватися собаці, що не відповідає типу, котрий вимагає стандарт породи; поведінка якого помітно не відповідає стандарту або має агресивну поведінку; з аномаліями сім’яників; з аномалією щелеп; окрас або структура шерстного покриву цього собаки не відповідає стандарту породи або присутні чітко виражені ознаки альбінізму. Така оцінка також має виставлятися собакам, ознаки породи яких перебувають у настільки незначній мірі, що загрожують здоров’ю собаки. Така оцінка виставляється і у випадку, коли собака має видимі дискваліфікації, що вказані в стандарті породи. Причину дискваліфікації собаки належить вказати у звіті судді (виставковому описі).
Собаки, яким не можна присудити жодної із вказаних оцінок, мають бути видалені з рингу з рішенням:
ОЦІНЦІ НЕ ПІДЛЯГАЄ. Таке рішення має прийматися стосовно будь-якого собаки, що не може рухатися, шкутильгає, постійно стрибає на хендлера або намагається втекти з рингу, не даючи можливості оцінити його рух, або не дається до рук судді, і він не має можливості його оцінити, оглянути зуби, анатомію та будову, хвіст чи сім’яники.
Таке рішення також приймається у разі виявлення слідів операцій або лікування, що свідчить про те, що експонент хоче ввести суддю в оману. Це ж застосовується і в разі, якщо суддя має достатньо підстав підозрювати операції, метою яких була зміна зовнішнього вигляду собаки (наприклад, повіки, вуха або хвіст). Ця оцінка також дається у випадку «подвійного хендлінгу» (тобто привертання уваги собаки з-поза меж рингу), який суворо заборонений. Причина отримання собакою кваліфікації ОЦІНЦІ НЕ ПІДЛЯГАЄ повинна бути вказана у звіті судді.
5.2. Суддя виконує розстановку чотирьох кращих собак у кожному класі за умови, що кожен з них отримав оцінку не нижче «ДУЖЕ ДОБРЕ».
5.3. У КласахБебі і Цуценят присуджуються наступні оцінки:
Велика перспектива – присуджується собаці, згідно критеріїв оцінки «відмінно».
Перспектива – присуджується собаці, згідно критеріїв оцінки «дуже добре».
Неперспективний – присуджується собаці, згідно критеріїв оцінки «задовільно».

6. Правила проведення експертизи в породних рингах
6.1. Головною особою в ринзі є суддя.
6.2. У ринзі мають право знаходитися суддя, головний розпорядник рингу, секретар, перекладач (за необхідності) та учасники того класу, суддівство якого здійснюється у цей момент.
6.3. Рингова бригада працює за вказівкою судді і повинна забезпечувати: виклик учасників, перевірку клейма або мікрочіпа, перевірку відсутніх у кожному класі, інформацію про неправильно записаного в каталог собаку, опис собаки під диктовку судді, організацію та виконання всіх необхідних робіт. У дипломах, сертифікатах, рингових відомостях необхідно обов'язково проставляти номер за каталогом, оцінку, титули, які суддя особисто підписує. Інформацію до звіту судді про роботу в ринзі вносить сам суддя власноруч.
6.4. Працівник рингу повинен вести себе нейтрально і привітно по відношенню до всіх учасників виставки, не допускається грубість і фамільярне ставлення.
6.5. Працівники рингу не мають права надавати судді будь-яку інформацію про собак в рингу, крім відомостей про вік собаки, стать і клас, в якому він виставляється.
6.6. Члени рингових бригад і перекладачі не мають права працювати в рингах, де виставляються собаки, що належать їм, а також членам їх сімей, або знаходяться у них у співвласності (оренді).
6.7. На виставках рангу САС судді, організатори виставок, члени Оргкомітету, співробітники відділення, яке проводить виставку, не мають права реєструвати і виставляти собак, що належать їм або перебувають у них в співвласності (оренді), так само як і члени їх сімей.
6.8. До рингу, крім судді та членів рингової бригади, можуть заходити адміністратор виставки, головний секретар виставки та члени Оргкомітету виставки.
6.9. Ніхто не має права впливати на роботув ринзі, на оцінку собаки та розстановку.
6.10. Суддівство кожної породи у ринзі здійснюється згідно з оголошеним розкладом та послідовністю порід у рингах, але ні в якому разі не раніше ніж заявлено у розкладі.
6.11. Учасники, що спізнилися до рингу, до участі у виставці не допускаються.
6.12. На виставках КСУ суддя проводить огляд кожного собаки, робить його опис і присуджує оцінку.
6.13. Собаки в ринзі не повинні стояти обличчям один до одного під час суддівства.
6.14. Суддя зобов'язаний провести розстановку, мінімум, перших чотирьох собак у кожному класі при наявності оцінки не нижче «ДУЖЕ ДОБРЕ», а в класахБебі і Цуценят собаки розставляються за наявності оцінки не нижче «перспективний».
6.15. Суддя порівнює між собою кращого пса і кращу суку в класахБебі, Цуценят і Ветеранів на звання Кращого в породі в цих класах (на розсуд організаторів виставки можуть бути порівняні пес і сука в Класі Юніорів).
6.16. Суддя визначає кращого пса і суку в порівняльному рингу переможців класів: Проміжного, Відкритого, Робочого і Чемпіонів, які отримали оцінку не нижче «ВІДМІННО».
6.17. Суддя порівнює між собою кращого пса, кращу суку, кращих юніорів (пса і суку), кращих ветеранів (пса і суку) і визначає кращого представника породи (ВОВ).
6.18. Для порід, у яких стандартом передбачені ростові межі, ринги повинні бути забезпечені ростоміром, а для порід, у яких стандартом обговорена вага,– вагами. Для огляду дрібних порід у ринзі повинен бути додатковий спеціальний стіл для огляду собак з неслизьким покриттям.
6.19. На виставках забороняється виставляти собак у жорстких нашийниках і намордниках.
6.20. Виставляти собаку в породному рингу має право хендлер, що досяг 16 років, за винятком участі в конкурсах «Юний хендлер», «Дитина і собака» тощо. Оргкомітет має право відсторонити від участі хендлера молодшого за 16 років, якщо хендлер не відсторонений – подальші протести щодо результатів не приймаються.

7. Титули і нагороди в породних рингах
7.1. Лише один і той же суддя у кожній статі та кожній породі може присуджувати усі нагороди,і цей суддя має бути призначений заздалегідь.
7.2. Суддя одноосібно, керуючись стандартом породи, приймає рішення про присудження титулу собаці.
7.3. У ринзі на розсуд судді можуть присуджуватися наступні титули і видаватися відповідні сертифікати:
CAC (Кандидат на звання національного чемпіона з екстер’єру) – це оцінка національного рівня– присуджується кращим суці і псові, що посіли перше місце з оцінкою «ВІДМІННО-1» в розстановці в класах Проміжний, Відкритий, Робочий і Чемпіонів.
R.САС (резервний Кандидат у національні чемпіони з екстер’єру) – присуджується суці і псові, що посіли друге місце з оцінкою «ВІДМІННО-2» в розстановці в класі, в якому експонувався собака, який отримав титул САС.
Ю-САС (Кандидат в юні національні чемпіони з екстер’єру) – присуджується кращим суці і псові, що посіли перше місце з оцінкою «ВІДМІННО-1» в розстановці в Класі Юніорів.
BOB (кращий представник породи) – присуджується при порівнянні кращих пса і суки породи, кращих юніорів (пса і суки), кращих ветеранів (пса і суки).
BOB – не присуджується в Класі Юніорів, якщо він один у породі і порівняльного рингу не було (виняток – рішення експерта).
BOS (кращий представник протилежної статі в породі) – присуджується при порівнянні кращих псів або сук із собак протилежної статі з собакою, що отримав титул ВОВ. Порівнюються кращі: пес/сука породи, пес/сука юніор, пес/сука ветеран.
7.4. На національних виставках рангу САС кількість САС у породах: без Робочого Класу 6хСАС, в породах із Робочим Класом – 8хСАС.
7.5. На національних виставках рангу САС у системі КСУ САС присуджується у таких класах: Проміжний, Відкритий, Робочий та Клас Чемпіонів.
7.6. Усі резервні сертифікати можуть присуджуватися тільки за умови, що присуджені основні сертифікати. Так, не може бути присуджений R.CAC, якщо не присуджено САС.
7.7. На національних виставках у кожній породі обираються:
BEST BABY (BB) – кращий бебі породи обирається порівнянням пса і суки – переможців Класу Бебі.
BEST PUPPY (BP) – краще цуценя породи обирається порівнянням пса і суки – переможців Класу Цуценят.
BEST JUNIOR (BJ) – кращий юніор породи обирається порівнянням пса і суки – переможців Класу Юніорів JСАС.
BEST VETERAN (BV)– кращий ветеран породи обирається порівнянням пса і суки – переможців Класу Ветеранів.
КП – кращий пес породи обирається порівнянням псів – переможців класів Проміжного, Відкритого, Робочого, Чемпіонів.
КС - краща сука породи обирається порівнянням сук - переможців класів проміжного, відкритого, робочого, чемпіонів.
ВОВ (КПП) – кращий представник породи обирається порівнянням кращого пса породи, кращої суки породи, кращих юніорів породи (пес і сука) і кращих ветеранів породи (пес і сука).
BOS – кращий представник породи протилежної статі – присуджується порівнянням кращих псів або сук із собак протилежної статі з собакою, що отримав титул ВОВ. Порівнюються кращі: пес/ сука породи, пес/ сука юніор, пес/ сука ветеран.

7.8. Перелік порід, в яких САС та інші титули присуджуються в кожному різновиді за зростом, типом шерсті, окрасом.
- Усі резервні сертифікати присуджуються аналогічно основним сертифікатам.
- В породах,перерахованих нижче, CAC присуджується в кожному різновиді за зростом, типом шерсті, окрасом. Відповідно присуджується R.CAC:

БЕЛЬГІЙСЬКІ ВІВЧАРКИ (отримують 32хСАС, 8хJCAC, 4хBOB, 4хBOS, 4xBB, 4xBP, 4xBJ, 4xBV):
Грюнендаль - 8хCAC, 2хJCAC, 1хBOB, 1хBOS, 1xBB, 1xBP, 1xBJ, 1xBV.
Лакенуа - 8хСАС, 2хJCAC, 1хBOB, 1хBOS, 1xBB, 1xBP, 1xBJ, 1xBV.
Малинуа - 8хСАС, 2хJCAC, 1хBOB, 1хBOS, 1xBB, 1xBP, 1xBJ, 1xBV.
Тервюрен - 8хСАС, 2хJCAC, 1хBOB, 1хBOS, 1xBB, 1xBP, 1xBJ, 1xBV.

ВЕЙМАРАНЕР (отримують 16хСАС, 4хJCAC, 2хBOB, 2хBOS, 1xBB, 1xBP, 1xBJ, 1xBV):
Веймаранер гладкошерстий - 8хСАС, 2хJCAC, 1хBOB, 1хBOS, 1xBB, 1xBP, 1xBJ, 1xBV.
Веймаранер довгошерстий - 8хСАС, 2хJCAC, 1хBOB, 1хBOS, 1xBB, 1xBP, 1xBJ, 1xBV.

КОНТИНЕНТАЛЬНИЙ ТОЙ СПАНІЄЛЬ (отримують 12хСАС, 4хJCAC, 2хBOB, 2хBOS, 2xBB, 2xBP, 2xBJ, 2xBV):
Папіллон - 6хСАС, 2хJCAC, 1хBOB, 1хBOS, 1xBB, 1xBP, 1xBJ, 1xBV.
Фаллен - 6хСАС, 2хJCAC, 1хBOB, 1хBOS, 1xBB, 1xBP, 1xBJ, 1xBV.

МЕКСИКАНСЬКИЙ ГОЛИЙ (отримують 18хСАС, 6хJCAC, 3хBOB, 3хBOS, 3xBB, 3xBP, 3xBJ, 3xBV):
Мексиканський голий стандартний - 6хСАС, 2хJCAC, 1хBOB, 1хBOS, 1xBB, 1xBP, 1xBJ, 1xBV.
Мексиканський голий середній - 6хСАС, 2хJCAC, 1хBOB, 1хBOS, 1xBB, 1xBP, 1xBJ, 1xBV.
Мексиканський голий мініатюрний - 6хСАС, 2хJCAC, 1хBOB, 1хBOS, 1xBB, 1xBP, 1xBJ, 1xBV.

НІМЕЦЬКА ВІВЧАРКА (отримують 12хСАС, 4хJCAC, 2хBOB, 2хBOS, 2xBB, 2xBP, 2xBJ, 2xBV):
Німецька вівчарка короткошерста - 6хСАС, 2хJCAC, 1хBOB, 1хBOS, 1xBB, 1xBP, 1xBJ, 1xBV.
Німецька вівчарка довгошерста - 6хСАС, 2хJCAC, 1хBOB, 1хBOS, 1xBB, 1xBP, 1xBJ, 1xBV.

НІМЕЦЬКИЙ ДОГ (отримують 18хСАС, 6хJCAC, 3хBOB, 3хBOS, 3xBB, 3xBP, 3xBJ, 3xBV):
Німецький дог (мармуровий, чорний) - 6хСАС, 2хJCAC, 1хBOB, 1хBOS, 1xBB, 1xBP, 1xBJ, 1xBV.
Німецький дог (палевий, тигровий) - 6хСАС, 2хJCAC, 1хBOB, 1хBOS, 1xBB, 1xBP, 1xBJ, 1xBV.
Німецький дог (блакитний) - 6хСАС, 2хJCAC, 1хBOB, 1хBOS, 1xBB, 1xBP, 1xBJ, 1xBV.

ПЕРУАНСЬКИЙ ГОЛИЙ (отримують 18хСАС, 6хJCAC, 3хBOB, 3хBOS, 3xBB, 3xBP, 3xBJ, 3xBV):
Перуанський голий великий - 6хСАС, 2хJCAC, 1хBOB, 1хBOS, 1xBB, 1xBP, 1xBJ, 1xBV.
Перуанський голий середній - 6хСАС, 2хJCAC, 1хBOB, 1хBOS, 1xBB, 1xBP, 1xBJ, 1xBV.
Перуанський голий мініатюрний - 6хСАС, 2хJCAC, 1хBOB, 1хBOS, 1xBB, 1xBP, 1xBJ, 1xBV.

ПУДЕЛІ (отримують 42хСАС, 14хJCAC, 7хBOB, 7xBOS, 7xBB, 7xBP, 7xBJ, 7xBV):
Пудель великий класичного окрасу (коричневий, чорний, білий) - 6xСАС, 2хJCAC, 1хBOB, 1хBOS, 1xBB, 1xBP, 1xBJ, 1xBV.
Пудель великий сучасного окрасу (сріблястий, абрикосовий) - 6xСАС, 2хJCAC, 1хBOB, 1хBOS, 1xBB, 1xBP, 1xBJ, 1xBV.
Пудель малий класичного окрасу (коричневий, чорний, білий) - 6xСАС, 2хJCAC, 1хBOB, 1хBOS, 1xBB, 1xBP, 1xBJ, 1xBV.
Пудель малий сучасного окрасу (сріблястий, абрикосовий) - 6xСАС, 2хJCAC, 1хBOB, 1хBOS, 1xBB, 1xBP, 1xBJ, 1xBV.
Пудель мініатюрний класичного окрасу (коричневий, чорний, білий) - 6xСАС, 2хJCAC, 1хBOB, 1хBOS, 1xBB, 1xBP, 1xBJ, 1xBV.
Пудель мініатюрний сучасного окрасу (сріблястий, абрикосовий) - 6xСАС, 2хJCAC, 1хBOB, 1хBOS, 1xBB, 1xBP, 1xBJ, 1xBV.
Пудель той всіх окрасів суддівство проходять разом і отримують - 6xСАС, 2хJCAC, 1хBOB, 1хBOS, 1xBB, 1xBP, 1xBJ, 1xBV.

ПУЛІ (отримують 12хСАС, 4хJCAC, 2хBOB, 2хBOS, 2xBB, 2xBP, 2xBJ, 2xBV):
Пулі (білий) - 6хСАС, 2хJCAC, 1хBOB, 1хBOS, 1xBB, 1xBP, 1xBJ, 1xBV .
Пулі (чорний, сірий, палевий) - 6хСАС, 2хJCAC, 1хBOB, 1хBOS, 1xBB, 1xBP, 1xBJ, 1xBV.

РІЗЕНШНАУЦЕР (отримують 16хСАС, 4хJCAC, 2хBOB, 2хBOS, 2xBB, 2xBP, 2xBJ, 2xBV):
Різеншнауцер (перець з сіллю) - 8хСАС, 2хJCAC, 1хBOB, 1хBOS, 1xBB, 1xBP, 1xBJ, 1xBV.
Різеншнауцер (чорний) - 8хСАС, 2хJCAC, 1хBOB, 1хBOS, 1xBB, 1xBP, 1xBJ, 1xBV.

РОСІЙСЬКИЙ ТОЙ (отримують 12хСАС, 4хJCAC, 2хBOB, 2хBOS, 2xBB, 2xBP, 2xBJ, 2xBV):
Російський Той короткошерстий - 6хСАС, 2хJCAC, 1хBOB, 1хBOS, 1xBB, 1xBP, 1xBJ, 1xBV.
Російський Той довгошерстий - 6хСАС, 2хJCAC, 1хBOB, 1хBOS, 1xBB, 1xBP, 1xBJ, 1xBV.

СЕНБЕРНАР (отримують 12хСАС, 2хJCAC, 2хBOB, 2хBOS, 2xBB, 2xBP, 2xBJ, 2xBV):
Сенбернар короткошерстий - 6хСАС, 2хJCAC, 1хBOB, 1хBOS, 1xBB, 1xBP, 1xBJ, 1xBV.
Сенбернар довгошерстий - 6хСАС, 1хBOB, 1хBOS, 1xBB, 1xBP, 1xBJ, 1xBV.

ТАКСИ (отримують 72хСАС, 18хJCAC, 9хBOB, 9xBOS, 9xBB, 9xBP, 9xBJ, 9xBV):
Такса стандартна гладкошерста - 8хСАС, 2хJCAC, 1хBOB, 1хBOS, 1xBB, 1xBP, 1xBJ, 1xBV.
Такса стандартна довгошерста - 8хСАС, 2хJCAC, 1хBOB, 1хBOS, 1xBB, 1xBP, 1xBJ, 1xBV.
Такса стандартна жорсткошерста - 8хСАС, 2хJCAC, 1хBOB, 1хBOS, 1xBB, 1xBP, 1xBJ, 1xBV.
Такса мініатюрна гладкошерста - 8хСАС, 2хJCAC, 1хBOB, 1хBOS, 1xBB, 1xBP, 1xBJ, 1xBV.
Такса мініатюрна довгошерста - 8хСАС, 2хJCAC, 1хBOB, 1хBOS, 1xBB, 1xBP, 1xBJ, 1xBV.
Такса мініатюрна жорсткошерста - 8хСАС, 2хJCAC, 1хBOB, 1хBOS, 1xBB, 1xBP, 1xBJ, 1xBV.
Такса кроляча гладкошерста - 8хСАС, 2хJCAC, 1хBOB, 1хBOS, 1xBB, 1xBP, 1xBJ, 1xBV
Такса кроляча довгошерста - 8хСАС, 2хJCAC, 1хBOB, 1хBOS, 1xBB, 1xBP, 1xBJ, 1xBV
Такса кроляча жорсткошерста - 8хСАС, 2хJCAC, 1хBOB, 1хBOS, 1xBB, 1xBP, 1xBJ, 1xBV.

ЦВЕРГШНАУЦЕР (отримують 24хСАС, 8хJCAC, 4хBOB, 4хBOS, 4xBB, 4xBP, 4xBJ, 4xBV):
Цвергшнауцер (перець з сіллю) - 6хСАС, 2хJCAC, 1хBOB, 1хBOS, 1xBB, 1xBP, 1xBJ, 1xBV.
Цвергшнауцер (чорний) - 6хСАС, 2хJCAC, 1хBOB, 1хBOS, 1xBB, 1xBP, 1xBJ, 1xBV.
Цвергшнауцер (чорний із сріблом) - 6хСАС, 2хJCAC, 1хBOB, 1хBOS, 1xBB, 1xBP, 1xBJ, 1xBV.
Цвергшнауцер (білий) - 6хСАС, 2хJCAC, 1хBOB, 1хBOS, 1xBB, 1xBP, 1xBJ, 1xBV.

ЧИХУАХУА (отримують 12хСАС, 4хJCAC, 2хBOB, 2хBOS, 2xBB, 2xBP, 2xBJ, 2xBV):
Чихуахуа короткошерстий - 6хСАС, 2хJCAC, 1хBOB, 1хBOS, 1xBB, 1xBP, 1xBJ, 1xBV.
Чихуахуа довгошерстий - 6хСАС, 2хJCAC, 1хBOB, 1хBOS, 1xBB, 1xBP, 1xBJ, 1xBV.

ШНАУЦЕР (отримують 12хСАС, 4хJCAC, 2хBOB, 2хBOS, 2xBB, 2xBP, 2xBJ, 2xBV):
Шнауцер (перець з сіллю) - 6хСАС, 2хJCAC, 1хBOB, 1хBOS, 1xBB, 1xBP, 1xBJ, 1xBV.
Шнауцер (чорний) - 6хСАС, 2хJCAC, 1хBOB, 1хBOS, 1xBB, 1xBP, 1xBJ, 1xBV.

ШПІЦ НІМЕЦЬКИЙ (отримують 60хСАС, 20хJCAC, 10хBOB, 10xBOS, 10xBB, 10xBP, 10xBJ, 10xBV):
Вольфшпіц - 6хСАС, 2хJCAC, 1хBOB, 1хBOS, 1xBB, 1xBP, 1xBJ, 1xBV.
Великий шпіц (чорний, коричневий) - 6хСАС, 2хJCAC, 1хBOB, 1хBOS, 1xBB, 1xBP, 1xBJ, 1xBV.
Великий шпіц (білий) - 6хСАС, 2хJCAC, 1хBOB, 1хBOS, 1xBB, 1xBP, 1xBJ, 1xBV.
Середній шпіц (чорний, коричневий) - 6хСАС, 2хJCAC, 1хBOB, 1хBOS, 1xBB, 1xBP, 1xBJ, 1xBV.
Середній шпіц (помаранчевий, сріблястий та інших окрасів) - 6хСАС, 2хJCAC, 1хBOB, 1хBOS, 1xBB, 1xBP, 1xBJ, 1xBV.
Середній шпіц (білий) - 6хСАС, 2хJCAC, 1хBOB, 1хBOS, 1xBB, 1xBP, 1xBJ, 1xBV.
Малий / мініатюрний шпіц (чорний, коричневий) - 6хСАС, 2хJCAC, 1хBOB, 1хBOS, 1xBB, 1xBP, 1xBJ, 1xBV.
Малий / мініатюрний шпіц (помаранчевий, сріблястий та інших окрасів) - 6хСАС, 2хJCAC, 1хBOB, 1хBOS, 1xBB, 1xBP, 1xBJ, 1xBV.
Малий / мініатюрний шпіц (білий) - 6хСАС, 2хJCAC, 1хBOB, 1хBOS, 1xBB, 1xBP, 1xBJ, 1xBV.
Той/ цверг / померанський шпіц (всі окраси) - 6хСАС, 2хJCAC, 1хBOB, 1хBOS, 1xBB, 1xBP, 1xBJ, 1xBV.

7.9. Собаки, які отримали титул ВОВ (КПП) – кращий представник породи –отримують право на участь у фінальному конкурсі на звання «Найкращого собаки відповідної групи» та «Найкращого собаки виставки».
7.10. Переможець Класу Бебі – кращий бебі в породі – отримує право на участь у фінальному конкурсі на звання «Найкращого Бебі виставки».
7.11. Переможець Класу Цуценят – краще цуценя в породі – отримує право на участь у фінальному конкурсі на звання «Найкращого Цуценя виставки».
7.12. Переможець Класу Юніорів – кращий юніор в породі – отримує право на участь у фінальному конкурсі на звання «Найкращого Юніора виставки».
7.13. Переможець Класу Ветеранів – кращий ветеран в породі – отримує право на участь у фінальному конкурсі на звання «Найкращого Ветерана виставки».
7.14. На всіх виставках суддівство порід однієї групи проводиться в один і той же виставковий день.

8. Конкурси в головному/почесному ринзі
8.1. Після завершення суддівства в породних рингах на національних виставках собак рангу САС у головному/почесному ринзі проводяться наступні конкурси:
 «Конкурс Юного Хендлера» (увесь конкурс або тільки його фінал, після проведення суддівства усіх юних хендлерів у окремому ринзі, на розсуд організатора);
 «Краща Племінна Пара виставки»–пес і сука однієї породи і різновиду, що належать одному власнику (конкурс необов’язковий);
 «Краща Племінна Група виставки»– включає три або, максимум, п'ять собак однієї породи і різновиду незалежно від статі розведення одного заводчика (одна заводська приставка), навіть якщо вони йому не належать на даний момент (конкурс необов’язковий);
 «Кращий Плідник виставки»–батько або мати з, щонайменше, трьома або, максимум, п'ятьма нащадками (перше покоління, сини/дочки) (конкурс необов’язковий);
 «Кращий собака порід, визнаних в Україні на національному рівні»(конкурс необов’язковий);
 «Кращий Бебі виставки» (конкурс необов’язковий);
 «Краще Цуценя виставки»(конкурс необов’язковий);
 «Кращий Ветеран виставки»;
 «Кращий Юніор виставки»;
 «Кращий Собака І – Х груп МКФ»;
 «Кращий собака виставки».
8.2. Для реєстрації собак на конкурси пар, розплідників і плідників необхідно заповнити заявочні листи для кожного конкурсу окремо. Усі конкурси проводяться по закінченню екстер'єрних рингів.
8.3. В усіх конкурсах можуть брати участь лише собаки, внесені в каталог виставки, заздалегідь зареєстровані на конкурс, що експонувалися на цій виставці і отримали оцінку не нижче «дуже добре».
8.4. Собаки порід, визнаних в Україні тільки на національному рівні, допускаються до участі у таких фінальних конкурсах, як«Краща Племінна Пара виставки», «Краща Племінна Група виставки», «Кращий Плідник виставки», «Кращий Бебі», «Краще Цуценя», «Кращий Ветеран», разом із собаками остаточно та умовно визнаних порід МКФ.
8.5. Бажано, щоб суддівство цих груп/конкурсів відбулося в тому ж ринзі, що і ці породи. Суддя обирає кращу групу в породі, і тільки ця група може продовжувати змагання в почесному ринзі.
8.6. Якщо виставка проводиться протягом декількох днів, то обирається найкращі бебі, цуценя, юніор, ветеран, племінна пара, племінна група, плідник кожного окремого дня без подальшого порівняння між переможцями кожного дня.
8.7. Судити ці конкурси можуть лише судді, які мають на це дозвіл своїх національних організацій, які видали письмове підтвердження.
8.8. Для того, щоб зробити суддівство цих конкурсів у почесному ринзі більш ефективним, суддя повинен провести попереднє суддівство/огляд експонентів або груп в окремому ринзі до їх виходу в почесний ринг, щоб суддя після огляду собак зміг увійти в головний ринг і швидко обрати півфіналістів або фіналістів, яким знадобиться більш ретельний огляд.
8.9. Якщо собака поводить себе агресивно в ринзі (породному, групи, фінал) і таку його агресивну поведінку побачив суддя під час виконання своїх обов’язків, про це необхідно скласти письмовий звіт на ім’я Організаційного комітету, який має дискваліфікувати собаку до кінця змагання. Усі отримані нагороди та титули цього дня мають бути скасовані.

9. Права та обов’язки судді, членів рингових бригад та Оргкомітету виставки
9.1. Судді, члени рингових бригад та Оргкомітету виставки зобов’язані дотримуватись Основних Положень МКФ, Положення про Виставки МКФ, Положення про Суддів виставок собак МКФ, Положення про організацію заходів в системі КСУ, цього положення, стандартів порід собак МКФ, правил поведінки та етики експерта МКФ, Кодексу етики КСУ, а також принципів відповідальності за благополуччя та здоров’я собак.
9.2. Суддя не може спізнюватися в ринг або залишати ринг до закінчення суддівства усіх призначених йому порід.
9.3. Суддя не може критикувати роботу інших суддів.
9.4. Ні в якому разі суддя не може випрошувати запрошення на суддівство.
9.5. Суддя не може переглядати каталог виставки до або під час суддівства.
9.6. У рингу суддя повинен поводити себе належним чином і неупереджено оглядати собак. Він повинен бути тверезим і відповідно вдягненим згідно з обов'язками, покладеними на нього. Також він завжди повинен бути коректним і ввічливим.
9.7. Заборонено палити, розпивати алкогольні напої в ринзі під час суддівства.
9.8. Суддя не може користуватися в ринзі мобільним телефоном під час суддівства.
9.9. Суддя не може виставляти собаку або бути хендлером на виставці, де він судить.
9.10. Собаки, яких суддя виводить на виставці, де він не виступає в ролі судді, можуть бути будь-якої породи; він може володіти ними одноосібно або бути співвласником з партнером, членом сім'ї або з будь-якою іншою особою, що проживає разом з ним.
9.11. Суддя не може судити будь-якого собаку, яким він, його партнер, член сім'ї або людина, що проживає разом з суддею, коли-небудь володів, співволодів, переутримував, тримав у будинку або продав протягом шести місяців, що передують даті проведення виставки, на якій він судить.
9.12. Суддя не може судити собаку, власником або співвласником якого він є, утримував його або продав менше ніж за 6 місяців до виставки, де він судить. Це ж відноситься до собак, власником яких є член його сім'ї.
9.13. Судді заборонено користуватися каталогом виставки до або під час суддівства.
9.14. Суддя не може їхати на виставку, де він судить, разом з особою, яка виставляє під нього собаку, або хендлером і не може спілкуватися з особами, які виставляють собак на даній виставці, або проживати перед або на час виставки у них в будинку.
9.15. Ні в якому разі суддя не може близько спілкуватися або проживати у /або разом з експонентами, собак яких йому належить судити. Він може це робити тільки ПІСЛЯ завершення суддівства.
9.16. Члени рингових бригад не мають права надавати судді будь-яку інформацію про собак у ринзі, крім віку, статі та класу, у якому виставляється собака.
9.17. Суддя та члени рингових бригад мають залишатися нейтральними та поводитися етично по відношенню до кожного учасника виставки.

10. Правила поведінки учасника виставки:
10.1. Власник собаки несе повну відповідальність за здоров’я, благополуччя, поведінку та безпеку собаки.
10.2. Виставляти собаку в породному чи Головному ринзі має право лише особа, що досягла віку 16 років, крім конкурсу «Юного Хендлера».
10.3. Забороняється приводити собак, які не зареєстровані на виставці та не виставляються у цей день.
10.4. Забороняється торгівля цуценятами.
10.5. Учасник виставки повинен своєчасно явитися на реєстрацію та в породний ринг. Учасники, що спізнилися до рингу чи не з’явилися взагалі, до участі у виставці не допускаються, вартість реєстрації не повертається.
10.6. Учасник виставки не може заходити до рингу чи виходити з нього без дозволу судді.
10.7. Забороняється жорстоке поводження із тваринами.
10.8. Забороняється використання «подвійного хендлінгу».
10.9. Учасникам виставки забороняється виставляти собак у суворих нашийниках чи намордниках. За межами рингу собаки мають утримуватися на коротких повідках чи в клітках.
10.10. Учасникам виставки забороняється залишати собак без нагляду, у тому числі у клітках чи автомобілях.
10.11. Дозволяється розміщення кліток із собаками лише у спеціально відведених зонах.
10.12. Забороняється блокування проходів між рингами.
10.13. Дозволяється проводити грумінг собак лише у спеціально відведених для цього місцях.
10.14. Забороняється використання будь-яких препаратів, які можуть змінити натуральній колір, текстуру, структуру шерсті, шкіри, мочки носа, повік, чи будь-яка штучна зміна зовнішності собаки.
10.15. Забороняється використання будь-яких медичних чи інших засобів з метою коригування поведінки собаки.
10.16. Забороняєтьсянеетична поведінка по відношенню до експерта, членів рингових бригад, членів Оргкомітету та інших учасників виставки.
10.17. Забороняється вживання спиртних напоїв у будь-якому місці на території виставки, окрім кафе та ресторанів.
10.18. Забороняєтьсяпаління в павільйонах виставкового центру, поза центром паління дозволене лише у спеціально відведених для цього місцях.
10.19. Забороняється розміщення реклами, не узгодженої із організаторами виставки.

11. Санкції
11.1. За заявою експертів, працівників рингових бригад, інших зацікавлених осіб, за порушення учасниками виставки будь-якої з вимог цього Положення до них Виставковим Комітетом виставки можуть бути застосовані наступні санкції:
- Відсторонення від участі у цій виставці (без повернення цільового внеску).
- Заборона на участь у виставках та інших племінних заходах, що проводяться осередком – організатором виставки терміном до 3-х років.
11.2. Крім того, за заявою Виставкового Комітету та інших зацікавлених осіб, Виставковою або Конфліктно-правовою комісією може бути прийняте рішення про відсторонення винних і собак, що їм належать, від участі у всіх виставках і інших племінних заходах, що проводяться в рамках КСУ, та дискваліфікацію порушників терміном до 3 років і анулювання всіх титулів.

_________________
Ягдтерьеры и охота
http://jagduniversal.com.ua/


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: ПОЛОЖЕННЯ про виставки в КСУ
СообщениеДобавлено: 06 июн 2018, 17:27 
Не в сети
Президент Клуба
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 04 май 2012, 09:38
Сообщения: 5900
Откуда: Кировоград +380675203374 Киевстар +380994456131 МТС
ЗАТВЕРДЖЕНО

Президією
Всеукраїнської громадської організації
«Кінологічна Спілка України»
« 16 » лютого 2018 року
Президент ВГО КСУ

_____________Г.Г. Оніщенко
ПОЛОЖЕННЯ
про організацію заходів
у системі Всеукраїнської громадської організації
«Кінологічна Спілка України»м. Київ, 2018 р.

Положення набуває чинності 1 липня 2018 року.


Преамбула
Кінологічні заходи в системі Всеукраїнської громадської організації «Кінологічна Спілка України» (далі за текстом «КСУ») проводяться на підставі п.1.4. і п.3.1. (абз.8) Статуту Всеукраїнської громадської організації «Кінологічна Спілка України».
Це положення визначає порядок подачі заявок на проведення, підготовку та організацію заходіву системі КСУ.

РОЗДІЛ 1 – ВИСТАВКИ
Виставки собак є публічними зоотехнічними заходами, які стимулюють племінну роботу та розведення чистопорідних собак, чиє функціональне здоров'я і фізичні особливості повинні відповідати стандарту певної породи, і які можуть виконувати роботу або різні функції відповідно до специфічних особливостей певної породи.
Метою виставок є оцінка якості поголів’я чистопорідних собак у їх відповідності до стандартів порід, популяризація чистопорідного собаківництва та діяльності КСУ.

1. Ранг виставок
1.1. КСУ проводить на території України виставки таких рангів:
- Щорічні головні міжнародні виставки країни (усіх порід) рангу САСІВ – «Золоті Ворота» і «Україна» у квітні, «Софія Київська», «Злато Скіфів» і «Золота Пектораль» у серпні, «Київська Русь» та «Кришталевий Кубок України» у грудні, які проводяться Головним Управлінням КСУ в м. Києві;
- Міжнародні виставки собак усіх порід рангу САСІВ;
- Національні виставки собак усіх порід рангу САС;
- Чемпіонати України з окремих порід чи груп порід собак;
- Монопородні виставки собак рангу САС.
1.2. До участі у виставках собак усіх рангів допускаються:
- собаки порід, остаточно визнаних Міжнародною Кінологічною Федерацією (далі за текстом МКФ);
- собаки порід, тимчасово визнаних МКФ (не мають права отримувати сертифікат САСІВ);
- собаки порід, не визнаних МКФ, але визнаних КСУ на національному рівні (вносяться в окрему частину каталогу виставки чи окремий каталог, не мають права брати участь в основних конкурсах у головному ринзі, не мають права отримувати сертифікат САСІВ).
1.3. Собаки, внесені до каталогу виставки, мають бути зареєстровані в Племінній Книзі чи Додатку до Племінної Книги країни – члена МКФ, чи країни – контракт- партнера МКФ (АКС – Американський Кеннел Клуб, США; КС – Англійський Кеннел Клуб, Великобританія; СКС – Канадський Кеннел Клуб; Канада).
1.4. Зважаючи на те, що в Україні не існує заборони на участь у виставках собак із купіруваними вухами/хвостами, такі собаки до участі у виставках усіх рангів у системі КСУ допускаються. Оцінка собак з купіруваними або некупіруваними вухами і хвостами повинна проводитися без будь-якої дискримінації і виключно відповідно до діючого стандарту породи.
1.5. Виставковий рік в системі КСУ розпочинається 1 січня і закінчується 31 грудня.

2. Вимоги щодо отримання права проведення виставки в системі КСУ
2.1. Лише осередки КСУ з правом юридичної особи можуть подавати заявки на проведення виставки будь-якого рангу з урахуванням таких критеріїв:
- мінімальні вимоги щодо проведення однієї (1) виставки рангу САС – не менше 40 (сорока) приплодів, зареєстрованих у попередньому році;
- мінімальні вимоги щодо проведення двох (2) виставок рангу САС – не менше 80 (восьмидесяти) приплодів, зареєстрованих у попередньому році;
- мінімальні вимоги щодо проведення однієї (1) виставки рангу САСІВ – не менше 60 (шестидесяти) приплодів, зареєстрованих у попередньому році;
- мінімальні вимоги щодо проведення двох (2) виставок рангу САСІВ – не менше 120 (ста двадцяти) приплодів, зареєстрованих у попередньому році.
Крім того, враховується рівень проведення попередніх виставок та оцінка роботи осередку в цілому.
Винятки щодо дотримання кількості приплодів можуть бути зроблені за умови, якщо в області зареєстрований один осередок КСУ чи якщо жоденосередок в області не набирає потрібної кількості приплодів. Тоді право проведення виставки може бути надане осередку, який набрав максимальну, але недостатню кількість приплодів за умови дотримання усіх інших вимог. У цьому випадку рішення приймає Головне Управління КСУ та Президія КСУ.
2.2. Міжнародні виставки собак рангу САСІВ проводяться лише в закритих приміщеннях. У випадку відсутності на місці проведення приміщення, яке задовольняє умови виставки, у період з 1 травня до 15 жовтня допускається проведення виставки на відкритих майданчиках, обладнаних місцями для вигулу собак, навісами від сонця і дощу, джерелом води та туалетами для учасників виставки.
2.3. Національні виставки рангу САС можуть проводитися на відкритих майданчиках, обладнаних місцями для вигулу собак, навісами від сонця і дощу, джерелом води та туалетами для учасників виставки.
2.4. Виставкові ринги мають бути достатніх розмірів (не менше 10м х 10м – для собак великих порід, і не менше 8м х 8м – для собак дрібних порід) із не слизьким покриттям, що дає змогу оцінити рухи собаки.
2.5. Кожен осередок може провести за рік не більше двох (2) міжнародних виставок рангу САСІВ чи не більше двох (2) національних виставок рангу САС за умови дотримання п. 2.1. цього Положення.
2.6. Новостворенийосередок КСУ може претендувати на проведення національної виставки рангу САС не раніше ніж через рік успішної роботи і лише після успішного проведення регіональної (міської, районної) виставки.
Міжнародна виставка рангу САСІВ може бути проведена лише після успішного проведення виставки рангу САС.
2.7. Осередок КСУ може проводити виставки тільки в межах своєї області.
2.8. Міжнародні виставки рангу САСІВ у м. Києві можуть проводитися тільки Головним Управлінням КСУ.
2.9. Чемпіонати України проводяться у рамках головних виставок країни у м. Києві у квітні, серпні чи грудні.
Виняток може бути зроблений для тих порід, які мають зареєстрований всеукраїнський клуб породи.
2.10. Всеукраїнські клуби породи як структурні підрозділи КСУ можуть проводити чемпіонати України та монопородні виставки за правилами, погодженими з Головним Управлінням КСУ.
2.11. Монопородні виставки проводяться у рамках міжнародної чи національної виставки. Кількість монопородних виставок не повинна перевищувати п’яти (5) в один виставковий день.
2.12. Не можна проводити монопородні виставки з однієї і тієї ж породи одночасно одного і того ж дня в різних місцях.

3. Правила подання заявки на проведення виставки
3.1. Заявка на проведення міжнародних виставок собак усіх порід рангу САСІВ подається в Головне Управління КСУ не пізніше ніж до 1 лютого за два роки до дати проведення виставки (так до 1 лютого 2018 року мають бути подані усі заявки на проведення виставок у 2020 році).
3.2. Заявки на проведення національних виставок собак усіх порід рангу САС та монопородних виставок у наступному році подаються в Головне Управління КСУ не пізніше ніж до 1 жовтня поточного року.
3.3. Заявка від осередку КСУ має бути надрукована на бланку відділення, завірена печаткою осередку та підписом керівника осередку і повинна містити таку інформацію:
- повну назву осередку, який планує проводити виставку;
- адресу, контактні телефони, факс, електронну адресу та адресу сайту осередку;
- банківські реквізити із обов’язковим зазначенням розрахункового рахунку осередку;
- прізвище, ім’я, по-батькові керівника осередку;
- прізвище, ім’я, по-батькові голови Організаційного комітету виставки;
- ранг виставки;
- дату проведення виставки;
- місце проведення виставки (в приміщенні чи під відкритим небом).
До заявки додаються:
- копія книги обліку в’язок за попередній рік (враховуються лише продуктивні в’язки);
- копія виписки з Єдиного Державного Реєстру.
3.4. Головне Управління КСУ складає календар виставок КСУ на наступні роки, погоджує його з Сертифікатно-виставковою комісією КСУ та затверджує на засіданні Президії КСУ не пізніше 1 листопада поточного року. Остаточно затверджений Календар Виставок КСУ доводиться до відома осередків та членів КСУ шляхом публікації на офіційному сайті КСУ.
3.5. Зміна дати або місця проведення виставки або її відміна допускається лише за форс-мажорних обставин, до яких відносяться стихійні лиха, санітарний карантин, ліквідація відділення, яке планувало проводити виставку.
Організатор виставки зобов’язаний повідомити про це Головне Управління КСУ і отримати дозвіл на зміну дати або місця виставки чи її відміну.
3.6. Доповнення до вже затвердженого і опублікованого графіку виставок не допускаються.

4. Підготовка до виставки
4.1. Виставки проводятьсяза попередньою реєстрацією і виданням каталогу всіх учасників. Собаки, не внесені в каталог виставки, до участі у виставці не допускаються, якщо тільки це не сталося з вини організаторів (проблеми при друку каталогу тощо) і за умови, що заявочні листи були повністю заповнені і разом із підтвердженням сплати реєстраційного внеску були передані організаторам до закінчення терміну реєстрації.
4.2. Реєстрація учасників на виставку рангу CACIB припиняється за 22 дні до початку виставки, а на виставки рангу САС та монопородні– за 15 днів.
4.3. Не пізніше ніж за тиждень після закінчення реєстрації оргкомітет виставки зобов’язаний надати в ГУ КСУ інформацію про кількість собак за каталогом.
4.4. Не пізніше ніж за тиждень після закінчення реєстрації оргкомітет виставки зобов’язаний надіслати в ГУ КСУ заявку на сертифікати відповідно до рангу виставки із зазначенням найменування сертифікатів та їх кількості.
4.5. Оргкомітет виставки відповідає за своєчасне виготовлення рингової документації:
 Бланки опису собак встановленого зразка;
 Дипломи;
 Бланки зведеного звіту бригади у ринзі по кожній породі окремо;
 Бланки звіту судді про роботу у ринзі (з використанням копіювального паперу);
 Листи реєстрації учасників конкурсів.
4.6. Оргкомітет виставки відповідає за організацію роботи рингових бригад та перекладачів (якщо потрібно).
4.7. Оргкомітет виставки відповідає за організацію приїзду суддів та їх роботи на виставці.
4.8. Організатор виставки зобов’язаний забезпечити присутність символіки КСУ на виставках усіх рангів та символіки МКФ на міжнародних виставках рангу САСІВ.
4.9. Для надання першої допомоги організатори виставок мають передбачити постійну присутність медичного працівника для учасників виставки та ветеринарного лікаря для собак.
4.10. Організатор виставки відповідає за забезпечення та підтримку порядку та безпеки на виставці.

5. Порядок призначення суддів
5.1. Відповідно до Положення про суддів КСУ-МКФ судити на виставці і оцінювати собак можуть лише судді, які мають дозвіл від своїх національних організацій на суддівство відповідних порід/груп порід на виставках відповідних рангів.
5.2. Оргкомітет виставки попередньо обговорює можливість участі судді у запланованій виставці.
5.3. Не пізніше ніж за 6 місяців до дати проведення виставки оргкомітет виставки має надіслати до ГУ КСУ офіційну заяву встановленого зразка на запрошення суддів, у якій надає перелік суддів, що погодилися провести експертизу на цій виставці, назву країни, яку вони представляють, та електронні адреси суддів.
5.4. На виставки обов'язково запрошуються резервні судді.
5.5. Мінімум 50% суддів, запрошених на міжнародну виставку рангу САСІВ,мають бути іноземними.
5.6. Склад суддівської бригади на виставку рангу САС залишається на розсуд організатора.
5.7. Усі видатки, пов’язані із комфортним перебуванням суддів на виставці, у тому числі транспортні видатки, проживання, харчування, денне утримання та оплату за суддівство, бере на себе організатор виставки.
5.8. ГУ КСУ надсилає офіційні запрошення суддям, вказаним у заяві, та запити про дозвіл на їх суддівство у їх національні кінологічні організації, а також висилає організаторам виставки дозвіл на суддівство українських експертів.
5.9. Після отримання дозволу на суддівство іноземного судді від його національного клубу ГУ КСУ пересилає цей дозвіл організаторам виставки.
5.10. Не пізніше ніж за місяць до початку виставки організатор направляє судді перелік порід, які той буде судити. І не пізніше ніж за 2 тижні до виставки направляє судді кількістьсобак, уточнений список порід та конкурсів, які той буде судити.
5.11. Організаторам виставки рекомендується погоджувати усі деталі із іноземними суддями у письмовій формі згідно зі зразком Угоди про співпрацю між організатором та суддею виставки МКФ. (додається)
5.12. Якщо немає іншої домовленості, суддя не повинен судити більш ніж 80 собак на день (з письмовим описом) і не більше 150 собак, якщо опис не виконується. У разі «форс-мажору», наприклад, якщо один із суддів виставки відмовився судити в останній момент через хворобу, погодних умов тощо), ці цифри можуть бути збільшені до 100 і 200 з письмовим описом або без нього відповідно. У цих випадках організатори і судді повинні прийти до взаємної згоди, і суддю слід забезпечити досвідченою ринговою бригадою і асистентами. Якщо суддю просять відсудити понад 100 собак, суддівство повинно бути проведено без письмового звіту.
5.13. Суддю забезпечують одномісним номером у готелі класу не нижче 3-х зірок, а також регулярним харчуванням.
5.14. Усі транспортні витрати (дійсний кілометраж 0,35€/км, паркування, поїзд, автобус, таксі, літак (економ. Клас)), а також харчування під час поїздки повинні бути відшкодовані судді одразу ж після прибуття або відповідно до попередньої домовленості з організатором.
5.15. Суддю знайомлять зі специфікою роботи рингів виставки, порядком присвоєння сертифікатів, титулів тощоперед початком виставки.
5.16. Оргкомітет виставки повинен заздалегідь отримати згоду судді про перебування в рингу судді-стажера.
5.17. Оргкомітет виставки в разі необхідності має право замінити суддю, попередивши про це учасників виставки.
5.18. Детальний розклад виставки із зазначенням часу початку суддівства породи та номеру рингу, часу початку конкурсів у головному ринзі має бути оприлюднений не пізніше ніж за 24 години до початку виставки.
5.19. Про будь-які зміни у розкладі оргкомітет має повідомити учасників виставки.
5.20. Суддівство в рингах і на конкурсах не повинно починатися раніше часу, зазначеного в розкладі виставки.
5.21. Після закінчення експертизи судді віддають заповнений каталог.
5.22. Повну відповідальність за усе, що відбувається на виставці, бере на себе організатор виставки.

6. Каталог виставки
6.1. На підставі заявочних листів складається каталог виставки, який повинен містити:
6.1.1. Міжнародна виставка собак усіх порід рангу САСIB:
- Титульна сторінка з символікою МКФ і КСУта надписом

FEDERATION CYNOLOGIQUE INTERNATIONALE (МКФ)
МІЖНАРОДНА КІНОЛОГІЧНА ФЕДЕРАЦІЯ (МКФ)
UKRAINIAN KENNEL UNION (UKU)
ВГО «КІНОЛОГІЧНА СПІЛКА УКРАЇНИ» (КСУ)
INTERNATIONAL DOG SHOW FCI-CACIB
МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА СОБАК МКФ-CACIB
- Назва осередку КСУ, який проводить виставку.
- Назва виставки.
- Дата проведення – число, місяць, рік (державною та однією з чотирьох робочих мов МКФ).
- Місто і країна проведення виставки (державною та однією з чотирьох робочих мов МКФ).
При проведенні декількох заходів (2xCACIB або CAC і CACIB) каталог кожної виставки повинен бути в окремій обкладинці.
6.1.2. Національна виставка собак усіх порід рангу САС та монопородні виставки:
- Титульна сторінка з емблемою КСУ і з написом:
ВГО «КІНОЛОГІЧНА СПІЛКА УКРАЇНИ» (КСУ)
єдиний представник України та повноправний член
Міжнародної Кінологічної Федерації (МКФ)
- Назва осередку КСУ, який проводить виставку.
- Назва виставки.
- Ранг виставки.
- Дата проведення – число, місяць, рік (державною мовою).
- Місто проведення виставки (державною мовою).
6.2. Організатори виставок мають розмістити наступне повідомлення у каталозі виставок, а також виділити його та зробити достатньо помітним для читання:
Учасники виставки відповідають за благополуччя і здоров’я своїх собак.
Забороняється створювати для собаки ситуацію, яка може виявитися небезпечною для його здоров’я і благополуччя, наприклад, залишити його в машині у надто жарку або холодну погоду і/або жорстоко з ним поводитись.
Порушення цього правила призведе до вилучення з поточної та майбутніх виставок собак.
6.3. Каталог виставки будь-якого рангу повинен містити:
- Список суддів із зазначенням країн, які вони представляють, двома мовами (державною та однією з чотирьох робочих мов МКФ).
- Список членів оргкомітету виставки.
- Положення про проведення виставки відповідного рангу.
- Розклад експонування собак за породами, днями, рингами і суддями.
- Розклад усіх заходів виставки.
- Перелік порід за групами МКФ в алфавітному порядку із зазначенням номерів за каталогом і кількості собак відповідних порід. Крімнайменування порід українською мовою в розкладі та каталозі виставки також слід вказувати країну походження породи і назву породи однією з чотирьох робочих мов МКФ.
- Перелік експонентів, який починається назвою групи МКФ, назвою породи, потім вказується список учасників за статтю і класом у послідовності їх експонування:
- БЕБІ (пси, потім суки),
- ЦУЦЕНЯТА (пси, потім суки),
- ЮНІОРИ (пси, потім суки),
- ПСИ (послідовно по класах – Проміжний, Відкритий, Робочий, Чемпіонів, Ветеранів),
- СУКИ (послідовно по класах – Проміжний, Відкритий, Робочий, Чемпіонів, Ветеранів).
6.4. У тих породах, де передбачено суддівство за окрасами, також відбувається розподіл за окрасами в послідовності, що вказана вище.
6.5. Суки і пси виступають окремо. Нумерація собак в каталозі починається з цифри 1 і повинна бути наскрізною, безперервною по усьому каталогу. Нумерація не повинна перериватися в одній і тій же породі.
6.6. Повні дані з каталогу кожного собаки повинні включати:
- № за каталогом,
- кличку собаки,
- № родоводу собаки,
- дату народження,
- окрас,
- кличку батька з номером родоводу,
- кличку матері з номером родоводу,
- прізвище та ініціали заводчика,
- прізвище та ініціали власника із зазначенням міста / країни .
6.7. У каталозі можуть бути опубліковані підтверджені звання Міжнародного і Національного чемпіонів, а також офіційні титули, отримані на Всесвітній виставці і виставках секцій МКФ (Переможець Всесвітньої виставки, Юний переможець Всесвітньої виставки, Ветеран переможець Всесвітньої виставки, Переможець виставки секції МКФ, Юний переможець виставки секції МКФ, Ветеран переможець секції МКФ). Публікація інших титулів у каталозі залишається на розсуд організатора виставки.
6.8. У каталозі виставки не допускається наявність додаткових списків і порожніх номерів. Оцінки і титули собакам, не включеним до каталогу виставки, в КСУ і МКФ не підтверджуються.
6.9. Кількість друкованих каталогів виставки не може бути меншою за кількість учасників.
6.10. Онлайн каталоги з інформацією про розклад суддівства, породи, клички та імена власників собак, зареєстрованих на виставку, можуть бути опубліковані у день проведення виставки, але не раніше ніж за дві години до офіційного відкриття у день виставки.
Якщо програма заходів публікується на веб-сайті до початку заходу, вона не може містити ні клички зареєстрованих собак, ні особистої інформації про їх власників.

7. Спостерігачі виставки
7.1. Кандидатура спостерігача узгоджується з Виставковою комісією КСУ і призначається з числа членів Президії КСУ, членів Виставкової комісії КСУ або працівників ГУ КСУ. Спостерігач отримує мандат і форму звіту.
7.2. Усі витрати, пов'язані з перебуванням спостерігача на виставці (транспортні, проживання, харчування), оплачує Оргкомітет виставки.
7.3. Спостерігач у своїй діяльності керується нормативними документами КСУ, взаємодіє з Оргкомітетом виставки та суддями.
7.4. Спостерігач має наступні повноваження:
- Допомагає і консультує організаторівупроцесі підготовки виставки.
- Забезпечує дотримання і застосування усіх правил і положень у процесі проведення виставки.
- Здійснює контроль за веденням реєстрації, наявності ветеринарного контролю на виставці, роботою рингових бригад, роботою комісії з нагородження, дотримання порядку отримання титулів і сертифікатів, наявністю усієї необхідної виставкової документації, правильністю та своєчасністю її заповнення та видачі учасникам виставки.
7.5. Спостерігач має право:
- Отримати підписаний Оргкомітетом каталог виставки.
- Отримати будь-яку інформацію про виставку, що інспектується, при пред'явленні мандату спостерігача КСУ, а Оргкомітет зобов'язаний її надати на першу його вимогу.
- Давати рекомендації щодо спірних питань, що стосуються правил організації та проведення цієї виставки.
- Приймати від учасників виставки письмові заяви, що стосуються порушень правил і положення проведення цієї виставки для передачі в ГУ КСУ, в разі якщо питання не може бути вирішене організаторами виставки на місці.
7.6. При відкритті виставки спостерігач повинен бути представлений експонентам.
7.7. В обов'язки спостерігача не входить: контроль фінансової діяльності організаторів виставки, перевірка фінансово-звітної документації виставки.
7.8. Спостерігач не має права впливати на суддівство.
7.9. Спостерігач не має права виставляти своїх собак на цій виставці, так само як і члени його сім'ї.
7.10. Спостерігач зобов'язаний в 10-денний термін надати в ГУ КСУ каталог, отриманий на виставці, письмовий звіт і, якщо можливо,фотозвіт про виставку, що інспектується.

8. Правила ведення звітності за результатами виставки
8.1. Оплата цільового внеску на патронат виставки проводиться не пізніше 3-х банківських днів після дати проведення виставки.
8.2. Не пізніше ніж через три тижні після проведення виставки організація, відповідальна за проведення виставки, направляє на адресу ГУ КСУ наступні документи:
- 2 чистих каталоги виставки (каталоги, що надаються для звіту, не повинні нічим відрізнятися від каталогів, які видаються учасникам виставки).
- 1 розмічений каталог з усіма титулами і оцінками з зазначенням усіх собак, що отримали ВОВ, CACIB, R.CACIB, САС, R.CAC, J.CAC, підписаний і завірений організатором виставки із зазначенням прізвищ суддів, які присудили титули.
- Копії експортних родоводів на собак іноземних учасників виставки, які отримали титули (розташовані по порядку номерів у каталозі з зазначенням на родоводі номера за каталогом, отриманого титулу і виставкового класу, з доданням необхідних копій сертифікатів, якщо собака виставлявся в робочому класі або класі чемпіонів).
- Копії сертифікатів для членів КСУ, що виставляли і отримали титули в робочому класі або класі чемпіонів за сертифікатом, виданим в інших країнах (розташовані по порядку номерів у каталозі з зазначенням номера за каталогом, отриманого титулу).
- Відомість головного рингу з переліком:
Кращий плідник виставки;
Краща племінна пара виставки;
Краща племінна група (розплідник) виставки;
Кращий у групі МКФ;
Бестбебі (із зазначенням призових місць);
Бест цуценят (із зазначенням призових місць);
Бест юніорів (із зазначенням призових місць) – проводиться на розсуд організаторів;
Бест ветеранів (із зазначенням призових місць);
Бестін шоу (із зазначенням призових місць).
- Список експертів, що судили на цій виставці, з урахуванням проведених замін.
- Документ про перерахування на рахунок ГУ КСУ внеску за патронат виставки.
8.3. У випадку відсутності на момент подачі звіту по виставці документів (експортних родоводів для іноземних громадян, № UKU для членів КСУ) на собак, що отримали титули на виставці, - титули анулюються.
8.4. Другі екземпляри аркушів описів собак, контрольні каталоги, звіти рингових бригад і інша рингова документація повинні зберігатися в архіві організації, відповідальної за проведення виставки. Мінімальний термін зберігання – 3 роки.
8.5. У випадку заборони на участь у виставках окремих осіб за вчинені ними порушення Виставкова комісія КСУ повідомляє про це всім осередкам КСУ і організаціям, що входять до складу МКФ. Результати собак, що належать порушникам, отримані на виставках після оголошення заборони, анулюються.

9. Санкції
9.1. Рішенням Президії КСУ організатор, який допустив порушення правил реєстрації, позбавляється права на проведення виставок терміном від одного до трьох років, а результати виставки, проведеної з порушеннями, анулюються. Матеріальну відповідальність перед учасниками виставки несе організатор.
9.2. При порушенні організаторами виставок будь-якого пункту цього Положення Виставкова комісія або Президія КСУ може застосувати такі санкції:
- Відмова у проведенні виставоктерміном на 1 рік.
- Відмова у проведенні виставоктерміном на 3 роки.
- Відмова у проведенні виставок на невизначений період.
9.3. За затримку звіту і оплати виставкового внеску сума внеску подвоюється автоматично без рішення Виставкової комісії КСУ чи Президії КСУ.
9.4. Після зняття санкційосередок КСУ може претендувати на право проведення виставки рангом, не вищим за САС. Проведення виставки рангу CACIB можливе тільки в випадку успішного проведення виставки рангу САС.


РОЗДІЛ 2 СПОРТИВНІ ЗАХОДИ


РОЗДІЛ 3 ЗАХОДИ ДЛЯ МИСЛИВСЬКИХ СОБАКДодаток 1 Правила присудження титулів в системі КСУ
Додаток 2 ЗВІТ про виставку рангу: CAC, CACIB, Монопородна
Додаток 3 Зразок письмової угоди організатора виставки із іноземним суддею

_________________
Ягдтерьеры и охота
http://jagduniversal.com.ua/


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 2 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  

Создано на основе phpBB® Forum Software © phpBB Group
Русская поддержка phpBB