Ягдтерьер. Всеукраинский Клуб Немецкого Ягдтерьера. Форум.

Ягдтерьер. Охота с ягдтерьером. Притравка ягдтерьера. Jagdterrier.
Текущее время: 15 ноя 2018, 07:02

Часовой пояс: UTC + 2 часа

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 34 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: AZART Agnys Tei
СообщениеДобавлено: 18 май 2015, 11:50 
Лисобой

Спасибо!

Профиль Отправить личное сообщение  

СообщениеДобавлено: 18 май 2015, 17:40 
Натасчик

s.laguta писал(а):
Гена поздравляю, 30 ягдов это уровень. :поздравляю:

Сергей, откуда цифра "30",всего всех норных было 27, в группе Азарта не помню вроде 6-ть.

СообщениеДобавлено: 18 май 2015, 22:01 
Натасчик

Varjag2

Re: ХХХ Хмельницька обласна мисливських собак

17 май 2015 12:30 

Постоялец
 04 июн 2010 23:17
 1192
 Хмельницкая обл.

Василю Федоровичу!
З норних виставлялись одиничні гладкошерстні стандартні такси, одиничні фокстер'єри та близько 30 ягдів.
Як завжди - досить багато собак у молодшій групі.
Не приймали участі у виставці з нашої області 5 сильних старших сук ягдтер'єрів по поважних причинах (щенята): 
Ч. Сила-Альфа та Вента Д.Бикова, Кася і Гюрза А.Будніка; моя Амба.

З негативу - по причині того, що не мали ще родоводів ФМСУ не присвоїли заслуженний 1-ий племінний клас двом однопометникам - Аяксу В.Короля та Айку, яким ще немає 2 років.

Більшості учасників сподобалась експертиза норних Мельниченка В.В., особливо тим, хто виставляв своїх собак під нього вперше. 
Заміри він робив інструментально, опис давав докладний, свою розстановку пояснював для всіх учасників та глядачів по кожній собаці, а після підрахунку балів по бонітуванню - вишикував собак у ринзі згідно їх місця у племінному класі, що прописано у положенні про виставки, але я за багато років бачу вперше.

У рингу бонітування головний експерт виставки звернув увагу глядачів рингу норних, що лише ці собаки, крім молоді, якій можна вибачити відсутність перевірки робочих якостей, достойні уваги мисливців.
При цьому він запитав мене, що у кобеля є по роботі. 
На відповідь про здачу Цуфтпруфунга, акцентував, що його більше цікавить нора "8"-ка, так як вона, на його думку, "ближче до полювання".
Тому я і виставив ці кубки зі змагань КСУ теж, бо їх Азарт заробив у чесній боротьбі, так само, як і дипломи ФМСУ.

П.С. До речі, В.Мельниченко вважає, що проблема нашої кінології у розподілі собаківників на декілька організацій, керівники яких не можуть між собою домовитись про спільні правила випробувань та визнання робочих дипломів одне одного (добре, хоч з екстер'єрними оцінками немає проблем) та можливість видачі "0"-их родоводів у КСУ. 
Останнє, у випадку розмноження собак з "нульовками", неодмінно призведе до погіршення ситуації як з робочими, так і з екстер'єрними якостями поголів'я, на виправлення якої буде потрачено 10-15 років.

П.П.С. За інші породи нічого сказати не можу, бо ними не цікавився, так само, як і статистикою.

quote="ВИТАЛИЙ_ГЛОБО-ЛТД"]
s.laguta писал(а):
Гена поздравляю, 30 ягдов это уровень. :поздравляю:

Сергей, откуда цифра "30",всего всех норных было 27, в группе Азарта не помню вроде 6-ть.[/quote]

Виталий я там не был, инфа от сюда

СообщениеДобавлено: 19 май 2015, 15:17 
Лисобой

"около 30 ягдов..."
"статистикой не интересовался"...

Азарт стал первым в экстерьерном ринге кобелей старшей группы (из двух), обойдя Ройбуша (Аякс из Угрюмова х Чича), у которого "очень хорошо" - так как пес периодически ходил "иноходью" (Мельниченко В.В. при этом советовался с экспертом нац. категории Ружицким С.Б. и экспертом национальной категории Соловйом А.М. Кругов в ринге мы с А.Остапюком нарезали под 40-50 и шагом и бегом с разной скоростью.

Кроме того, у Азарта 1-е место в первом племенном классе среди кобелей ягдов всех возрастных групп.

Титул "Чемпион выставки", как и запись в класс "элита" в этот раз не производился (не было на выставке в Хмельницком ягдтерьеров, которые соответствовали бы новым требованиям ФОСУ к элитным собакам).

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 34 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4

Часовой пояс: UTC + 2 часа